Image Alt

Fethiye Göcek Otel Konaklamalı Mavi Yolculuk Turu

11-17 Haziran 2023

Fethiye Göcek Otel Konaklamalı Mavi Yolculuk Turu

Göcek’te konaklayacağımız tatilimizde gündüzleri tekne ile mavi tur yapıyoruz. Mavi tur denildiğinde görseli, doğal güzelliği, temizliği ve dinginliği ile Göcek ve Fethiye koyları akla gelir.  Her gün değişik koylara gideceğimiz tekne rotalarımızda eşi  benzeri bulunmaz masmavi bakir koylarda yüzerek güneşin tadını çıkaracak ve ruhumuzu dinlendireceğiz. Max. 22 kişilik kontenjanımızla, şirketimize ait sadece bize özel teknemiz ile yapacağımız turumuzda denizin ve dinginliğin keyfini çıkaracağız. Gündüzleri teknemiz ile denizin keyfini sürerken akşamları, Göcek, Dalyan vb. yerlerde gezip eğleneceğiz. Doğal güzelliği ile ünlü koylarda yüzeceğimiz butik olarak yapacağımız bu mavi turumuzda keyif, tatil, dinlenme, eğlence ve doğal güzellikler bizi bekliyor.


KONAKLAMA

Konaklamamız GÖCEK LYKİA RESORT HOTEL 4* ‘de olacaktır.

Otel konaklamaları 2 kişiliktir. Geziye tek katılan arkadaşlar eşleştirilir.

Tercihen tek konaklamak isteyen arkadaşlar için tek konaklama farkı 4500 TL‘dir.


ULAŞIM

Tur Başlangıç Saati: Dalaman Havalimanı saat 11.00
Tur Bitiş Saati: Dalaman Havalimanı saat 19.00

Farklı havayolu ya da otobüs ile gelecek olan misafirlerimiz biletlerini bu saatlere uyumlu olarak almaları gerekmektedir.

Tur Sırasında Kullanılan Araç Bilgisi:
• Ulaşımlarımız kişi sayısına göre en konforlu araçlar ile sağlanmaktadır.

– 16 Kişilik  Mercedes Sprinter & Volkswagen Crafter
– 27 Kişilik  Isuzu Novo Lux & Otokar Sultan Maxi 


ÜCRET

6 Gece 7 Gün

Ücret kişi başı 22600 TL 

Tek kişi farkı 4500 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • 6 Gece Konaklama
 • Karşılama Kokteyli
 • 6 Sabah Kahvaltısı
 • 6 Akşam Yemeği
 • 5 Öğlen Yemeği
 • Rehberlik
 • 6 Tekne Turu
 • Tur esnasındaki ulaşım
 • Seyahat ve Kaza Sigortası
 • Milli Park Araç Girişleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Uçak Biletleri
 • 2 Öğlen Yemeği
 • Müze & Ören yeri girişleri
 • Yamaç Paraşütü
 • Teleferik Ücreti

Ödeme seçenekleri ve taksit imkanları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1.Gün: Dalaman >> Göcek >> Tekne Turu

Sabah Dalaman Havaalanı’nda saat 11:00’de buluşuyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek Göcek’e doğru hareket ediyoruz. Göcek Yat Limanına giderek grubumuza özel teknemiz ile turumuza başlıyoruz. Bugünkü rotamızda; Yassıca Adaları İç Koyu , Yaz Limanı Koyu, Akvaryum Koyu yer almakta. Teknemiz masmavi sularda giderken biz de ılık rüzgar ve keyifli dalgalar eşliğinde kahvaltımızı yapıyoruz. Yüzme, güneşlenme, eğlence.. Bu tur ile birlikte içimizdeki özgürlüğün denizle buluştuğu yolculuklar yapıyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde aldıktan sonra yüzme keyfine devam ediyoruz. Akşam üzeri ‘’Hoş geldin Kokteyli’’ ile teknede kutlama yapıyoruz. Tekne turumuzun ardından limanda tekneden iniyor Göcek’te bulunan otelimize yürüyerek gidiyoruz. Otele yerleştikten sonra kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında Göcek’i geziyor ve keşfediyoruz.

2.Gün: Göcek >> Dalyan >> Tekne Turu >> Göcek

Otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımız ile Dalyan’a hareket ediyoruz ve Dalyan tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuzda Dalyan kanalı boyunca ilerleyerek İztuzu Plajı’na ulaşacağız. Burada vereceğimiz serbest zaman boyunca İztuzu Plajı’nda denize girebilir ve Caretta Caretta kaplumbağalarının yaşam alanlarını görebilirsiniz. Öğle yemeğimizi teknemizde alacağız. Tekne turumuzun ikinci bölümünde ise Köyceğiz Gölü’ne geçeceğiz ve gölün turkuaz sularında yüzeceğiz. Otelimize dönmeden önce Köyceğiz Gölü kıyılarında bulunan meşhur çamur banyosuna uğrayarak şifalı çamurlara bulanacağız. Tekne turumuzu bitirerek Dalyan içerisinde kısa bir tur yaptıktan sonra bizi bekleyen aracımız ile Göcek’e dönüyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıyor ve dinleniyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Göcek’te gece geziyoruz.

3.Gün: Göcek >> Tekne Turu

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından çarşının içinden Göcek Yat Limanına kısa bir yürüyüş yapıyor ve teknemize biniyoruz. Bugünkü tekne rotamızda Yassıca Adaları Dışı koyu, Kış Limanı Koyu, Panço Adaları Koyu var. Bugün turkuaz renkli denizin içinde bol bol yüzme keyfi yapacağız. Dingin ve sakin koylarda yüzecek ve dibi görünen denizin içinde yüzmenin ardından öğlen yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Denizin, kumun, tatilin tadını soğuk içecekler içerek ve kahve keyfi ile denizin ortasında çıkartarak Göcek Limana varıyoruz. Göcek Limanda akşam yemeğine kadar serbest zaman. Kısa bir dinlenmeden sonra akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Artık Göcek merkezin keyfini çıkarma zamanı. Bu gece Göcek’in meşhur sokaklarında geziyor, alışveriş yapıyor ve meşhur Göcek dondurması yiyoruz. Soğuk içeceklerimizi yudumlarken gecenin keyfini çıkartıyoruz.

4.Gün: Göcek >> Babadağ >> Ölüdeniz >> Kayaköy

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından teleferik ile Babadağ’a çıkacağız. Dileyen misafirlerimiz burada yamaç paraşütü (extra) atlayışına katılabilirler. Ölüdeniz manzarasıyla yaklaşık 45 dk boyunca heyecan, mutluluk ve adrenalini aynı anda hissedebilecekleri; kuşlar gibi süzülebilecekleri bir uçuş yaşayacaklar. Yamaç paraşütü yapmak isteyenler atlayış yaparken, bizler de çay ve kahvelerimizi eşsiz güzellikteki manzara eşliğinde yudumlayacağız. Teleferik ile Ölüdeniz’e inerek paraşütle atlayanları alıyor ve Kayaköy’e gidiyoruz. Tarih ile iç içe keyifle Kayaköy’ü gezecek yerel lezzetlerin tadına bakacağız. Akşam otelimize dönerek yemeğimizi yiyecek ve dingin bir ortamda keyif yapacağız. Gece eğlencesi için Dalyan’a gidiyoruz. Gece eğleniyor ve geç saatte dönüyoruz.

5.Gün: Göcek >> Tekne Turu

Sabah otelde kahvaltımızı yapıyoruz. Daha sonra teknemize doğru yola koyuluyoruz. Bugünkü rotamız; Göcek Adası, Dar Boğaz, Sarı Hüseyin Koyu. Mavi denince gökyüzü, gökyüzü denince deniz, deniz denince sakin koylar aklımıza gelir. Biz düşlerinizin gezilerini yapıyoruz. Teknemiz ile engin, masmavi denizin ortasındaki sakin koylarda yüzme keyfi. Ruhumuzu dinlendirme zamanı… Öğlen yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Çay, kahve ve soğuk içecek bulunan teknemizde kızgın güneşin altında ılık esen rüzgar ile keyif yapmaya devam ediyoruz. Tekneden indikten sonra otelimize gidiyor ve dinleniyoruz.

6.Gün Göcek >> Akyaka Tekne Turu >>  Yuvarlakçay >>  Göcek >> Fethiye

Sabah otelde kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından Akyaka’ya doğru aracımız ile yola çıkıyoruz. Tek tip evleri ile mimari güzelliği ve buz gibi akan suyu ile Azmak Çay’ında tekne turumuzu yapıyoruz. Masmavi suyun içinde, su içi tatlı su bitkileri, balıklar ve sazlıkların eşliğinde tekne turumuzu yapıyor bol bol fotoğraf çekiyoruz. Sonrasında buradan ayrılıp aracımız ile Yuvarlak Çay’a gidiyoruz. Kısa bir yürüyüş ile Yuvarlak Çay’ın kaynağına ulaşıyor serin suyun keyfini çıkartıyoruz. Öğlen yemeğimizi Yuvarlak Çay’ın üzerine kurulmuş olan tesiste alıyoruz. Yuvarlak Çay’da yüzme keyfi sonrasında aracımız ile Göcek’e dönüyor ve otelimize geçerek dinleniyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıyoruz.

7.Gün: Kargıcak Tekne Turu >> Dalaman

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından  aracımızla Kargıcak Koyu’na doğru hareket ediyoruz. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra Kargıcak Koyu’nda teknemize biniyoruz. Bugün doyulmaz güzellikteki Şeytancık Koylarını gezeceğiz. Zeytinli Koy, Tulumba Koyu ve Mağaralı Koy’a gidip turkuaz sularda yüzeceğiz. Teknede alacağımız öğle yemeğinden sonra koyları gezmeye ve yüzmeye devam ediyoruz. Tekne turumuzun ardından diğer turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz. Keyif, yüzme ve tatilin ardından dinlenmiş olarak şehrimize geri dönüyoruz. Dalaman Havaalanı’ndan ayrılma saatimiz 19:00’dır. 

** Rehber, koylardaki yoğunluk, denizin durumu ve hava koşullarına bağlı olarak koylarda değişiklik yapabilir.

Altta yer alan formu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçip gerekli detayları ulaştıracağız.