Olimpos Yoga ve Şifa Kampı- 2021

Bu turumuz sona ermiştir. Güncel turlarımızı incelemek için Ana Sayfamızı ziyaret edin.

Tarih: 22-25 NİSAN 2021

Kontenjan: 20 KİŞİ

Her sene gerçekleştirdiğimiz geleneksel Olimpos kampımızla karşınızdayız.

Sizin için 22-25 Nisan tarihinde 4 gün harika vakit geçireceğiniz dolu dolu bir program hazırladık.

Dikkat! Kampımız bol bol yoga, meditasyon, kişisel gelişim, doğa, eğlence, sohbet, emek ve dostluk içerir!

* Kampımız kadınlara ve çiftlere açıktır. *

Program

Antalya Havalimanı’ndan transfer aracımızla gelecek olan arkadaşlarla birlikte Olimpos Çamlık Pansiyon’a ‪22 Nisan gecesi varıyoruz ve dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyoruz. Transfersiz gelecek arkadaşlar da gün içerisinde veya akşam istedikleri saatlerde kampa ulaşabilirler.

23 NİSAN CUMA (1. GÜN)

08.00- 09.00 Tanışma ve Niyet Meditasyonu – Cemre Nur Meleke

‪09.00- 10.30 Kahvaltı

‪10.30- 11.30  Vinyasa Yoga – Selen Şimşek

12.00- 14.30 Doğa Yürüyüşü & Antik Kent Gezisi

14.30-15.30 Öğle yemeği

‪15.30-17.30 Beynimizi Tanıyalım- Beyni ve Bilinçaltını Yönetme

Kök İnançlar ve Ego

Bolluk Bereket Yaratımı

İlişki Yaratımı

Frekanslar ve Çekim Yasası – Cemre Nur Meleke

* Kendini tanıma yolunda, hayatın akışında kendi isteklerine göre yaşamak nasıl mümkün olurdu, hiç düşündün mü? Bilinçaltımız bize ne söylüyor? Beynimizi ve bilinçaltımızı nasıl yönetiriz? Ego nedir? Çekim yasası nedir? Frekanslar nedir? Hayatımıza nasıl etkileri var? Çekim yasasını nasıl kullanabiliriz? Tüm bu sorulara cevap bulurken yeni sen’e adım atma yolunda birçok “secret” bilgiyi hayatına nasıl uygulaman gerektiğini öğreneceksin.

‪17.30-18.30 Yaratım Gücü Çalışmaları – Yeni Sen Çalışması

Enerjiyi Koruma Teknikleri – Cemre Nur Meleke

* Çekim yasası eğitiminde öğrendiklerimizi kendi yaratımlarımız için kullanacağız. Hayatında hep istediğin şey ne? Hangi duygu? Hangi hayal? Gel birlikte gerçekleştirmeye başlayalım. 

‪19.00- 20.30 Akşam yemeği

20.30’dan sonra ateş başında Cemre Nur Meleke ile “Ben Kimim?” Farkındalık Çalışması & Sohbet

24 NİSAN CUMARTESİ (2.GÜN)

08.00-09.00 Çakra Meditasyonu & Vinyasa Yoga- Selen Şimşek

* Yoga ve Çakralar: Bedenimizde bulunan 7 çakrayı dengeleyici pozlarla Vinyasa akışı yaparken, ruh ve zihnimizi uyumlu hale getirip hayatı akışa bırakmayı deneyimleyeceğiz.

‪09.00-11.00 Kahvaltı

‪11.00-13.00 Beden Dili Eğitimi- Cemre Nur Meleke

* Hayatınızın her noktasında kullanabileceğiniz beden dili bilgilerini öğrenmeye hazır mısınız? 

‪13.00- 15.00 Öğle yemeği, boş zaman

‪15.00- 16.30 Şifa Enerjisi ve Şifa Meditasyonu- Cemre Nur Meleke

* Şifa enerjisi nedir? Hayatımıza nasıl uygulayabiliriz? Düşünce gücüyle şifalandırma nedir? Bedenimiz bize ne söylüyor? 

‪17.00- 18.00 Yin Yoga-Selen Şimşek

* Şifa enerjisi çalışmalarından sonra yin yoga ile birlikte bedenimizden gitmesi gereken tüm duyguları bırakmayı deneyimliyoruz.

‪19.00-20.30 Akşam yemeği

20.30’dan sonra ateş başında Selen Şimşek ile Yoga üzerine sohbet

25 NİSAN PAZAR (3.GÜN)

08.00-09.00 Kahkaha Yogası-Selen Şimşek

‪09.00- 11.00 Kahvaltı

‪11.30-12.30 Yoga ve Elementler-Selen Şimşek

* Yoga ve Elementler: Toprak, su, ateş ve hava elementlerini bedenimizde hissettiğimiz pozlarla içimizdeki yaratıcı enerjiyi ortaya çıkaracağız.

13.00-13.30 Mindfulness Meditasyon- Selen Şimşek

13.30-15.00 Öğle yemeği, boş zaman

‪15.00-16.00 Yoga Nidra-Selen Şimşek

‪16.00-17.00 Dönüş yolculuğu için hazırlık

17.00- Transfer aracımızla havaalanına gidecek arkadaşlarla kamptan ayrılıyoruz.

Kampa katılan tüm kadınlara Gezgin Kadınlar olumlama bilekliğimiz hediye! 🙂

Eğitmenler

AYŞE SELEN ŞİMŞEK

1984 yılında doğan Selen,  Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü’nden  mezun oldu. UNICEF ve UNFPA bünyesinde saha eğitmenliği yaptı. Sosyal Hizmet yüksek lisansı sırasında 25 il dolaşıp çocuk esirgeme yuvalarındaki çocuklarla çalıştı. Kadın çalışmaları gruplarında, akran eğitimlerinde ve homofobi  ayrımcılık konulu atölyelerde kolaylaştırıcı olarak yer aldı. Bitmeyen öğrenciliğe inanan Selen, bir yandan Türk Dili ve Edebiyatı okudu. 10 sene finans sektöründe uzman olarak çalıştıktan sonra beynine yerleşen bir tümör hayatını değiştirdi. Bir süre Peru’da yaşadı. Güney Amerika aşığı. 2013 yılında Yoga Terapi ve Yin Yoga ile başlayan yoga yolculuğu sayesinde ilk kez şifa ile tanıştı. Mey Elbi’nin 200 saatlik Mindfulness Temelli Vinyasa Yoga Uzmanlaşma Eğitim programını tamamladı. Ardından T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı HİS Federasyonu Yoga Antrenörlük Belgesini aldı. Karanlık tarafını yazdığı şiirlerle dengelemeyi deneyimler. Ukulele çalar. Şarkı söyler. Aşkla yoga yapar. Vegandır. Güzelim bitkiler, kediler, tütsüler, plaklar ve zen kartları ile hayatta kalan şükür dolu bir Haziran kadınıdır.

*Kamp programımızda Selen Şimşek ile Vinyasa Yoga, Yin Yoga, Kahkaha Yogası, Yoga Nidra, Yoga ve Elementler, Çakra Meditasyonu, Mindfulness Meditasyon dersleri yapacağız. Yoga üzerine sohbet de gerçekleştireceğimiz etkinlikler arasında.

Instagram: studio.porqueno

CEMRE NUR MELEKE

29 yaşında olan Cemre Nur Meleke, Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra yine aynı üniversitede sinema alanında yüksek lisansını tamamlayıp bir süre doktoraya devam etti. 4 sene Vatan Gazetesi’nde kitap eleştirmeni olarak yazarlık yaptıktan sonra Milliyet Gazetesi’nde seyahat yazıları yazan Meleke, çeşitli dergilerde editör ve ajanslarda sosyal medya yöneticisi ve metin yazarı olarak çalıştı. 2014 yılında Türkiye’de binlerce kadına ulaşan, kadınları seyahate teşvik edici yurt içi ve yurt dışı etkinlikler yapan kız kardeşlik platformu Gezgin Kadınlar‘ı kurdu.

2014 yılından beri birçok üniversitede, televizyon kanalında, radyoda, basında, TEDx sahnesinde kadınların seyahat etmesine ve sınırlarını aşmasına yönelik konuşmalar yapan Meleke, 5 senedir kişisel gelişim alanında çalışmalar yürütüyor. 3 sene yaşam koçu Tuba Şebnem Yıldırım ile çalıştıktan sonra, meditasyon ve şifalandırmaya yönelen aynı zamanda Elmas Akademi’den profesyonel koçluk eğitimleri almış olan Meleke, Esra Oğut’un da çeşitli workshoplarına katılıp, Darel Rutherford ve Louise Hay ekolünü takip edip, kendi özgün yöntemlerini oluşturarak kadınlara yaratım güçlerini keşfetmeleri yönünde cesaretlendirici çalışmalar ve meditasyon tekniklerini deneyimletiyor. Hem kamplarda hem de birebir seanslarında danışanlarına çekim yasası tekniklerini öğretip, değiştirmek istedikleri ego kodlarını dönüştürmelerine yardımcı olarak yeni yaratımlarına ışık tutan Cemre Nur Meleke, aynı zamanda Yaratım Gücü platformunun kurucusu.

*Kamp programımızda Cemre Nur Meleke ile Yaratım Gücü meditasyon ve sohbet, Beynimizi Tanıyalım, Kök İnançlar ve Ego, Frekanslar ve Çekim Yasası, Yaratım Gücü Çalışmaları, Şifa Enerjisi ve Şifa Meditasyonu, Beden Dili, “Ben Kimim?” farkındalık konularında çalışmalar yapacağız.

Instagram: cemrenurmeleke

yaratimgucu

Konaklama

Konaklamamız Olimpos Çamlık Pansiyon’da 2 kişilik bungalovlarda olacaktır.

Etkinliğimize tek katılan arkadaşlar, konaklama için diğer arkadaşlarla eşleştirilir.

Tek konaklamak isterseniz kişi başı toplam ücret 350 TL’dir.

4 senedir kamplarımızda bizi ağırlayan Olimpos Çamlık Pansiyon’u sitesinden inceleyebilirsiniz:

https://www.olimposcamlik.com/

Ulaşım

Antalya Havalimanı’ndan Olimpos Çamlık Pansiyon’a bizi ulaştıracak olan transfer aracımız, 22 Nisan saat 22.00’da havalimanından hareket edecektir. Transfer aracımızı kullanacak olan arkadaşlar uçak biletlerini bu saate göre alabilirler.

25 Nisan’da transfer aracımız kamptan 17.00’de Antalya Havalimanı’na hareket edecektir. Dönüş biletlerinizi 21.00 sularında alabilirsiniz. 

Transfersiz gelecek olan arkadaşlar kampa ulaşım detaylarına linkten bakabilirler:

https://www.olimposcamlik.com/olimposa-nasil-gidilir/ 

COVID Önlem

Olimpos Çamlık Pansiyon; yoga alanı, eğitimlerimizi gerçekleştireceğimiz salonu ve açık alanı ile oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir.

Kapalı restaurant alanı düzenli olarak havalandırılıp, dezenfekte edilmektedir.

Otel rezervasyonunuz olduğu için hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacaksınız, size gerekli belgeler etkinlik öncesi gönderilecektir.

Etkinlik için maksimum kişi sayısı 20 olacaktır.

1.      Böylece eğitmenlerimiz etkinlik esnasında katılımcılarla daha detaylı ilgilenebilecektir.
2.      Ulaşım aracında ve konaklama alanında temasa girilen kişi sayısı azalacağı için Covid riski azalacaktır.
3.      Çevre insan etkileşiminde; az insan az bulaşma ilkesi ile rahat hareket etme özgürlüğü yaşayacağız.

•       Turumuz doğa ile iç içe olacağımız kültür/doğa konseptindedir. Şehirlerin kalabalığından uzak bölgeleri gezeceğiz.  Doğa içerisinde izole olacağız ve hijyen kuralları ile güvenle gezeceğiz.

•       Ulaşım araçlarımızı günde 2 kez Sağlık Bakanlığı araçlarında uygulanması gereken dezenfekte kurallarına göre dezenfekte ediyoruz.
•       Sağlık bakanlığı tarafından ‘’güvenli tesis’’ olarak belirlenen hijyen kurallarına uyan, ekstra olarak da bizim istediğimiz standartlar da hijyen uygulaması yapan tesislerde konaklama yapıyoruz.
•       Araca giriş ve çıkışlarda kullanılabilmesi için; araç girişinde dezenfektan şişesi olacak.  Araçlarımızda temassız ateş ölçer mevcuttur.
•       Ekibimizde yer alan, rehber ve kaptanlarımız hijyen eğitimlerini tamamladı. Her yeni tura başlarken testleri yapılarak güvenle yanınızda yer alacaklar.

Ücret

HAVAALANI TRANSFERİ (GİDİŞ-DÖNÜŞ) DAHİL FİYAT:

Havaalanından transfer + 3 gece iki kişilik bungalovlarda konaklama + 3 Sabah kahvaltısı+ 3 öğle yemeği + 2 akşam yemeği + Tüm eğitimler = 2000 TL (Kişi başı) 

Kapora ücreti: 1000 TL

  • Ücrete uçak bileti dahil değildir.

TRANSFER HARİÇ FİYAT:

3 gece iki kişilik bungalovlarda konaklama + 3 Sabah kahvaltısı +3 öğle yemeği+ 2 akşam yemeği + Tüm eğitimler =  1850 TL (Kişi başı)

Kapora ücreti: 1000 TL

* Tek kişilik oda farkı +350 TL’dir. (3 gece için)

* Bu gezi TÜRSAB A sınıfı seyahat acentası Düş Patikası (8657 Vitray Travel) tarafından gerçekleştirilmektedir.