Otobüsle Avrupa Turunda Avrupa Rüyası Farkı

Özgür ruhlu güzel kadınlara en çok yakışan, seyahat etmeyi seven kadınların da gözdesi Avrupa Kıtası, her türlü ulaşım aracıyla gezmeye uygun altyapısı ile günbegün Türkiye’den daha fazla ziyaretçi ağırlıyor. Otobüsle Avrupa turu ise son yıllarda gençlerin ve izinlerini yurt dışında geçirmek isteyen çalışan kadınların seyahat alternatifleri arasında öne çıkmaya başladı. Güvenli, düzenli, renkli ve özgür rotalarıyla, günün her saati keyifle ve gönlünüzce gezebileceğiniz Avrupa ülke ve şehirlerini tek seferde ziyaret etmek için tercih edebileceğiniz Avrupa Rüyası ile Balkanlar’dan İskandinavya’ya, Avrupa’ya kadar yolculuk yapan ve gemi ile Adriyatik Denizi’nde de yolculuk keyfi sürebiliyorsunuz.

Emniyette Hissetme Lüksü

Biz kadınlar için elbette emniyetli seyahat ve güvenlik birincil derecede önemli. TURSAB tarafından A sınıfı bir seyahat acentesi oluşu, tüm kaçak turizm faaliyetleri karşısında mücadele veren duruşu, profesyonel kokartlı tur rehberleri eşliğinde düzenlediği 35 tur ile 2014 yılından bu yana 2000 katılımcıyı Avrupa ile buluşturan Avrupa Rüyası, yıllardır yolcu memnuniyetinde lider konumda.

Kokartlı Rehber Hep Otobüste

Avrupa Rüyası’nda, otobüse bindiğiniz andan itibaren kokartlı rehberinizle muhatap olmaya başlıyorsunuz ki bu başka hiçbir firmada olan bir uygulama değil. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini anlatarak gezdiren rehberler bir yandan da uygun fiyatlı yeme içme ve alışveriş yapmanın pratik yollarını sunuyorlar. Böylece gün boyu sudan çıkmış balık gibi şaşkın gözlerle etrafa bakınıp canhıraş gezilecek yerler arasında koşturmuyorsunuz.

 

Merkezde 4 Yıldızlı Konaklama

4 yıldızlı, kalitesini kanıtlamış, kahvaltı dahil otellerde, iki kişilik odalarda kalıyorsunuz. Tura yalnız katılsanız da single farkı ödemiyorsunuz ve turda profilinize uygun biriyle eşleştiriliyorsunuz. Seçtiğiniz rüya rotaya göre konaklama günü sayısı değişiyor ancak her zaman şehir merkezlerindeki otellerde, Avrupa’nın en popüler şehirlerinde ve şehir merkezlerinde konaklıyorsunuz. Gece otelden tek başınıza veya kız kıza çıkıp bir güzel eğlendikten sonra, kolaylıkla otelinize dönebiliyorsunuz ki bence bu muazzam bir fark! Ayrıca turun son günü dahi konaklamanın oluşu ile ülkeye dinlenmiş olarak dönmek de bonus.

Adriyatik Denizi’nde Gemi Yolculuğu Sunan Tek Otobüsle Avrupa Turu Firması

Evet ekstra ücret yok ve evet Avrupa Rüyası EKO’da bir, Avrupa Rüyası PLUS’ta ise iki gemi yolculuğu ile, Adriyatik Denizi’ni geçiyorsunuz! Gün doğumunu güzeller güzeli İtalya’da karşılamak, İgoumenitsa-Bari ve Venedik-İgoumenitsa yolculuğu yapmak için şimdiden hayal kurmaya başlayabilirsiniz.

1 Euro Dahi Ekstra Ücret Yok

Diğer otobüsle Avrupa turu firmalarının ekstra tur olarak sattıkları Polonya’nın en güzel şehirlerinden konaklamalı Wroclaw, Hollanda’nın Amsterdam, Rotterdam, Lahey gibi şehirlerinin yanı sıra Delft, Volendam ve Leiden Kasabaları, Selanik, Kavala, Parga, Preveze, Atina’dan oluşan mini Yunanistan turu ve daha fazlası için 1 Euro dahi ekstra ücret yok.

Sınır Kapılarına Takılmadan Yolculuk Keyfi

Avrupa turlarında en önemli şey zaman planlaması, zira her şehre ayırdığınızdan zamandan maksimum faydayı minimum yorgunlukla atlatmak hayati derecede önem arz ediyor. Daha önce kara yolculuğu ile Avrupa’ya gidenler bilir, her sınır kapısında yapılan kontroller nedeniyle yaşanan “indi-bindi”ler bazen günün en verimli saatlerini çalıyor. Avrupa Rüyası PLUS’ta böyle bir sorun yok. Yunanistan sınırından çıktığınız anda sınır kapılarını görmeden tüm Avrupa’yı gezmenin keyfini sürüyorsunuz. Mis!

Gezgin Zirvesi’nin Ana Sponsoru

“Sadece gezen yeni yollar keşfeder” mottosuyla yola çıkan ve kendi özgün rotalarını oluşturan tek otobüs firması olan Avrupa Rüyası, geniş vizyonuyla tek seferde tüm kıtaya seyahati olanaklı kılmasının yanı sıra, sektöre, gezginlere ve seyahat severlere de destek olmayı ihmal etmiyor. Avrupa Rüyası, 3-4 Mart 2018’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen, Gezgin Kadınlar’ın kurucusu, sevgili arkadaşım Cemre’nin de konuşmacı olarak katıldığı Gezgin Zirvesi’nin ana sponsoru oldu.

Seyahate, kendine doğru yola çıkan cesur kadınlara selam olsun! Seyahatle kalın!

Peril Cantürk